top of page

グループ

公開·11名のメンバー

Stiahnite Si Zapnutie Vypnutie Obrazovky Dvojit... __FULL__


Momentálne nie je k dispozícii žiadny odkaz na zapnutie alebo vypnutie ovládania zrakom. Ak ho chcete vypnúť, vyberte položku Spustiť > Nastavenia > Zjednodušenie prístupu > ovládanie zrakom a potom tlačidlo vypnite.
Stiahnite si zapnutie vypnutie obrazovky dvojit...


Download File: https://www.google.com/url?q=https%3A%2F%2Fmiimms.com%2F2ueqfO&sa=D&sntz=1&usg=AOvVaw0I_8y36APdeggviJ0TKRy3Niektoré aplikácie, ako Gmail, Twitter a Facebook používajú písmená ako klávesové skratky.ak ich chcete používať a súčasne chcete čítať text pomocou kurzora, môžete dočasne vypnúť rýchlu navigáciu v režime prehliadania.Na zapnutie a vypnutie rýchlej navigácie v režime prehliadania, použite skratku NVDA+shift+medzera.


Upozorňujeme, že Tieto riadky umožňujú písanie pomocou vstavanej brailovej klávesnice, avšak používajú vlastné nastavenie vstupnej prekladovej tabuľky.Nastavenie vstupnej prekladovej tabuľky v NVDA preto nemá na vstup z brailovej klávesnice tohto typu riadku v predvolenom nastavení žiadny vplyv.Ak používate riadok s najnovším firmwérom, je možné vypnúť simuláciu HID klávesnice. Klávesovú skratku na vypnutie a zapnutie HID klávesnice nastavíte v dialógu klávesové skratky.


Na zapnutie alebo uzamknutie obrazovky telefónu nie je potrebné kliknúť na konkrétne tlačidlo. Aplikácia sa ľahko používa a je k dispozícii na bezplatné stiahnutie v službe Google Play Market pre všetky verzie systému Android od verzie 4.0 a vyššej a novšej. 041b061a72


グループについて

グループへようこそ!他のメンバーと交流したり、最新情報をチェックしたり、動画をシェアすることもできます。
グループページ: Groups_SingleGroup
bottom of page